Позакласний захід із фізичної культури для початкових класів "змагання друзів". Позакласні заходи з фізкультури у школі: сценарії, конспекти, презентації з фгос Спортивні заходи з фізкультури

Олена Квашина
Позакласний захід з фізичної культури та спорту «Веселі старти»

Позакласний захід з фізичної культури та спорту« Веселі старти»

Цілі:

1. Зміцнювати здоров'я дітей та формувати в учнів навички здорового способу життя.

2. Розвиток та корекція рухових навичок у учнів (сила, спритність, витривалість, вміння координувати свої рухи).

3. Виховувати почуття колективізму, згуртованості та прищеплювати любов до занять спортом.

Устаткування: обручі, кеглі, м'ячі, повітряні кулі, мішечки з піском, тенісні ракетки, естафетні палички.

Хід заходу:

I. Підготовча частина.

1. Побудова. Привітання учнів.

2. Повідомлення задач спорт години. Опитування самопочуття.

3. Розминка.

ІІ. Основна частина.

1. Привітання команд.

2. Т. Б. під час виконання фізичних вправ.

3. Естафети та конкурси.

ІІІ. Заключна частина.

Підбиття підсумків.

Поради учням.

Хід заходу.

I. Діти входять у зал.

1. Побудова дітей

Вихователь: Привіт хлопці

2. Сьогодні вам належить брати участь у різних конкурсах, показати спритність, силу, швидкість і кмітливість.

Кожні чотири роки проводяться Олімпійські ігри, найважливіші спортивні змагання. Вони проводяться з літніх та зимових видів спорту. За всі роки участі в Олімпійських іграх наші радянські, російські спортсмениздобули найбільшу кількість нагород. Адже все спортсмени– герої навчалися у школі, ходили на уроки фізкультури, і у школі здобули свої перші нагороди.

Найсильніші спортсмени надіслали вам, юним спортсменам, свої поради:

1. Вчитися важко, ще важче переучуватися. Намагайся все робити добре.

2. Намагайся перемогтиале не бійся програти.

3. Борись за перемогу до останньої секунди.

4. Будь охайний, підтягнутий, адже спортсменизавжди у всіх на очах.

5. Запам'ятай: легко нічого не дається Щоб досягти успіху, потрібно багато працювати.

3. Розминка.

Вихователь: перед змаганнями проведемо невелику розминку (Розминка виконується в ходьбі по колу.)

Розминка, розминка!

На нас глянь!

Ритмічні, красиві,

Спортивні, здорові

Розминку ми любимо і в школі та вдома

Тож давайте, все вставайте

І за нами повторюйте.

1. Ходьба з підніманням рук вгору та опусканням вниз, бавовни:

Тільки до лісу ми всі зайшли

З'явилися комарі.

Руки вгору - бавовна над головою

Руки вниз – бавовна інша.

2. Ходьба на зовнішній та внутрішній стороні ступні:

І ведмедя ми зустрічаємо

Руки за голову кладемо

І перевалку йдемо.

3. Стрибки на двох ногах:

Перед нами водоймище

Стрибати ми вже вміємо

Стрибати будемо ми сміливішими:

Раз-два, раз-два

Позаду вже вода

4. Біг:

День і ніч біжу, біжу,

Відпочити б – не можу!

Якщо мені зупинитися

Струмок може випаруватися

5. Ходьба з підніманням рук:

Ми крокуємо, ми крокуємо

Руки вище піднімаємо

Голову не опускаємо,

Дихаємо рівно, глибоко.

6. Нахили вперед, руками торкнутися підлоги, випрямитись, підняти руки вгору:

Раптом ми бачимо: у куща

Випало пташеня з гнізда

Тихо пташеняти беремо

І назад його кладемо.

7. Біг на шкарпетках:

Попереду з-за куща

Дивиться хитра лисиця

Ми лисицю обхитрімо

На носочках побіжимо.

8. Стрибки на двох ногах.

Зайчик швидко скаче в полі

Дуже весело на волі

Наслідуємо ми зайчику,

Непосиди-дитини.

9. Нахили вперед у русі:

На галявину ми заходимо

Багато ягід там знаходимо

Суниця так запашна,

Що не ліньки нам нахилитися.

1. Вихователь: А зараз я пропоную позмагатися у силі та спритності, швидкості та витривалості

Отже, ви готові? У нас дві команди: "ЧЕРВОНІ", «Зелені».

Вихователь: Я вітаю команди

І бажаю від душі,

Щоб результати ваші

Усі були гарні.

Щоб не знали сьогодні втоми

І принесли багато радості.

2. Хлопці, давайте повторимо правила ТБ під час гри.

1. Граємо не заради користі, а заради задоволення свого та інших.

2. Граємо чесно! Прикро, коли програєш, але все одно, не мухлюй, не гнівайся.

3. Будь стійким. Не журися при невдачах і не зловтішайся.

4. Якщо виграв – радуйся, але не пізнайся.

5. Не дорікай партнеру за промахи, але постарайсявиправити біду своїми успіхами.

6. Зберігай спокій незалежно від результату гри.

Конкурс 1. "Болото"

Вихователь: Уявіть, що ми знаходимося в лісі І ми з вами після довгих мандрівок вийшли до болота. Болото це місце, де кожен невірний крок може коштувати життя.

Зараз подивимося, хто - «ЧЕРВОНІ»або «Зелені», швидше подолають це злощасне місце А купками, якими ми пересуватимемося, нам послужать обручі. Для початку треба обома ногами стати на одну «купку»а іншу на деякій відстані покласти перед собою. Потім переступити на неї, а ту, на якій ми стояли раніше, знову переставити перед собою і таке інше. Почали.

(Підбиття підсумків.)

Конкурс 2. "Змія".

Вихователь: Зараз ми пограємо у змію Вся команда присідає навпочіпки один за одним, кладуть руки на плечі тим, хто сидить попереду. Завдання команди – подолати відстань до поворотної позначки. Важливо не розчепитися під час шляху і не вставати на повне зростання. Увага, розпочали!

(Підбиття підсумків.)

Конкурс 3 "Повітряна куля".

Гравці будуються в колону по одному перед лінією старту.

У першого гравця, тенісна ракетка.

За сигналом він веде повітряну кулю тенісною ракеткою до фішки і повертається в команду і передає тенісну ракетку та повітряну кулю наступному гравцю і т.д.

Перемагає команда, яка закінчила першу естафету.

Виграє та команда, яка першою виконає завдання.

Вихователь: А тепер давайте трішки відпочинемо і дізнаємося, наскільки ви кмітливі

Я спробувала писати вірші, але у мене погано виходить. Я почну, а ви закінчуйте, дружно, хором, відповідайте:

Гра весела – футбол

Вже забили перший… (гол)

Ось розбігся швидко хтось

І без м'яча влетів у … (Ворота)

А Петя м'яч ногою хлоп –

І догодив хлопчику... (в лоб)

Регоче весело хлопчик

На лобі росте велика... (шишка)

Але хлопцеві шишка дарма

Знову біжить він за… (м'ячем)

Конкурс 4. «Біг з естафетною паличкою».

Перші номери тримають естафетну паличку. За сигналом учасник виконує біг до стійки, оббігає її, повертається та передає естафетну паличку наступному.

Конкурс 5. «Світлофор»

Вихователь: Цей конкурс – іспит на увагу Я, звичайно, не сумніваюся, що ви всі дуже уважні. Зараз ми вгадаємо, яка команда уважна. Уявіть, що ви стоїте перед світлофором. Пригадайте, за якого світла можна переходити правильно? Зелене світло – йдемо, жовте – приготуватися, червоне – чекаємо. Бачите, у мене в руках три картонні кружечки. Це світлофори. Як тільки покажу кухоль зеленого кольору, ви маршируєте на місці. Жовтий – перестаєте марширувати і голосно плескаєте у долоні. На червоний колір не рухаєтесь. Якщо хтось переплутає сигнал, порушить тишу, то він погано знає правила вуличного руху і його команда отримує штрафне очко. Виграє команда, гравці якої одержують менше штрафних очок.

Конкурс 6. «Картопля в ложці».

Треба пробігти певну відстань, тримаючи у витягнутій руці ложку з великою картоплиною. Біжать по черзі. Час бігу засікають щогодини. Якщо картоплина впала, її кладуть назад і продовжують біг. Бігти без картоплини не можна! Перемагає той, хто показав найкращий час. Ще цікавіше змагання команд.

Конкурс 7. «Жабеня».

Вихователь: Наш наступний конкурс називається «Жабеня». Учасники команд сідають навпочіпки і за моїм сигналом починають стрибати, хто швидше.

(Підбиття підсумків.)

Конкурс 8. «Пострибунчики».

ВИХОВНИК: Молодці! Давайте подивимося, хто вміє краще

стрибати. Для цього потрібно пострибати на одній ніжці туди та назад. Туди на одній, назад на іншій.

(Підбиття підсумків.)

Хлопці, спробуймо розгадати кросворд:

Загадки до кросворду:

1. Що це за гра?

Побігла дітлахи?

М'яч ганяють хто швидше,

Забивають, хто спритний. (Футбол)

2. Якщо ти виграв матч

І закинув у сітку м'яч,

Якщо вищий за всіх стрибок,

Що отримаєш ти, друже? (Приз)

3. Вранці ми по розпорядку

Завжди робимо … (Зарядку)

4. Коли весна бере своє

І струмки біжать ланок,

Я стрибаю через неї,

А вона через мене. (Скакалка)

5. За полем, він стежить завжди,

Щоб була чесна гра. (Суддя)

6. Цей кінь не їсть вівса,

Замість ніг – два колеса.

Сядь верхи і мчи на ньому,

Тільки міцніше прав кермом. (Велосипед)

7. Є, хлопці у мене

Два срібні коні.

Їжджу відразу на обох,

Що за коні в мене? (Ковзани)

8. Не за правилами грає

Навіть нехай один гравець,

Щоб його суддя поправив,

Потрібно посвистіти в … (Свисток)

9. Дощ теплий і густий,

Цей дощ не простий.

Він без хмар, без хмар

Цілий день іти готовий. (Душ)

10. Міцно натягнута сітка,

Поруч стоїть воротар.

Що ж це за місце,

Куди спрямований удар? (Ворота)

11. Мишка бігає по льоду

Потраплю, не потраплю? (Шайба)

Займаючись цією справою

Станеш сильним, спритним, сміливим

Плюс чудова фігура.

Ось що означає … фізкультура!

Конкурс 9 «Пінгвіни».

Вихователь: Наступний конкурс називається «Пінгвіни». Потрібно затиснути м'ячик між ногами на рівні колін, учасники мають донести м'яч до позначки та назад. При цьому бігти та стрибати не можна! Треба йти перевальцем, наслідуючи ходу пінгвіна, але якнайшвидше. Дивіться не впустіть м'яч!

(Підбиття підсумків.)

Конкурс 10 «Перенеси кульку животом».

Грають 2 пари гравців. Кожна пара затискає кульку животом без допомоги руки в такому положенні біжить до кеглі і назад. Чия пара швидше, та й виграла.

(Підбиття підсумків.)

Вихователь:

От і підійшла до фіналу наші веселі конкурси.

Молодці! З спортом ви дружні.

А зараз усі на місця ви стаєте

І трохи причаїться

Пройшли всі випробування ви,

І, без сумніву.

Наприкінці шляху, як ми обіцяли.

На вас чекають призи та нагородження.

(Йде підрахунок результатів. Оголошення команди переможців. Нагородження)

ВИХОВНИК: Ось і закінчився наш спортивна година. І нехай світ рухів подарує вам бадьорість, здоров'я, щастя повсякденного спілкування з фізичною культурою та спортом.

Позакласний захід для школярів 7-8 класу на тему "Морська подорож".

Ємельянова Катерина Миколаївна, вчитель фізичної культури, МБОУ "Гімназія №1 ім. О.О. Іноземцева", м. Братськ.
Даний сценарій позакласного заходу був підготовлений для проведення тривалої освітньої гри серед учнів 7 класів, але також може бути корисним для учнів 8 класів. У заході використовують спортивні, розумові та творчі завдання, що сприяє всебічному розвитку особистості школярів.
Ціль:сформувати пізнавальний інтерес учнів до природи у вигляді занурення в активні практики.
Завдання:
1.Виявлення та підтримка обдарованих дітей.
2.Стимулювання інтересу учнів до занять дослідницької та творчої діяльності.
3.Развитие навичок групового взаємодії під час вирішення проектних завдань.
Місце проведення:спортивний зал.
Оформлення:стіни спортивного залу прикрасити картинками різних морських суден, вузлів, піратів тощо.
Інвентар: 10 мотузок довжиною по 1 метру, баскетбольне кільце і баскетбольний м'яч, скакалки за кількістю учасників, 10 конусів, 2 надувні круги, дартс з дротиками, ватмани за кількістю команд, фломастери та олівці, маршрутні листи для кожної команди,
Учасники змагань:До участі у грі запрошуються команди 7-х та 8-х класів, що навчаються, склад команди 6 осіб.

Хід заходу

Учасники спортивного заходу входять до спортивної зали з музики з кінофільму «Нові пригоди капітана Врунгеля» «Морська тема».
Ведучий:Вітаю! І сьогодні ми вирушаємо з вами в навколосвітню морську подорож, на шляху нам зустрічається багато цікавого, незвіданого, щоб пройти цей маршрут, нам потрібно дізнатися все про морські вузли, показати свої знання про морське судно та членів екіпажу, як вижити в екстремальних умовах, проявити спритність, кмітливість, взаємовиручку.
Командам видаються маршрутні листи, якими вони самостійно проходять всі завдання. На кожне завдання команди по 20 хвилин.
Ведучий:Після виконання завдань ми на вас чекаємо на «палубі» малого спортивного залу.

Програма проведення:

1 станція «Морський вузол» – учасники по картинці пов'язують вузол, 1 вузол = 1 бал, для отримання максимальної кількості балів необхідно зв'язати 10 вузлів.
2 станція «Морський ерудит» – команді дається кросворд, який необхідно розгадати за 17 хвилин, 3 хвилини на перевірку та проставлення балів. Для отримання 10 балів потрібно розгадати 30 слів. Результат обчислюється у відсотковому співвідношенні.
3 станція «Спортострів» – кожній команді дається листок з 5 завданнями, які необхідно виконати за певний час, якщо команді вдається виконати завдання, то вона отримує 1, 2 або 3 бали, залежно від завдання, якщо ні, то без балів переходить до наступне завдання. Під час виконання завдань грає музика із кінофільму «Нові пригоди капітана Врунгеля» «Тема капітана». Максимальна кількість балів станції 10.
Завдання:
1. «Дружба». Стоячи спиною один до одного та взявшись за лікті виконати 10 присідань за 30 секунд – 1 бал.
2. «Прибирання на кораблі». Кидки баскетбольного м'яча в кільце 3 хвилини: 5 влучень – 1 бал, 10 влучень – 2 бали.
3. «Самий спритний». Стрибки через скакалку протягом однієї хвилини. За сигналом усі учасники починають стрибати на скакалці. За кожного збою учасник вибуває з гри. Якщо після закінчення часу залишилося 4 – 6 учасника, команда отримує 2 бали, якщо 1 – 3 учасники команда отримує 1 бал, якщо всі вибули з гри команді бали не нараховуються.
4. «Рятувальна операція». 5 конусів знаходяться на відстані 2 метри, 5 на відстані 3 метри. Необхідно надувне коло накинути на конус і підтягнути до себе, 5 конусів – 1 бал, 10 конусів – 2 бали (час виконання 5 хв).
5. «Влучний стрілець». Команді надається дартс і три дротики. Учасники команди 5 хвилин по черзі виконують метання дротиків. Усі очки учасників підсумовуються. За 100 очок команда отримує 1 бал, за 200 очок – 2 бали, за 300 очок – 3 бали.
4 станція «Острів скарбів» - Команді дається карта, по якій вони шукають предмети (ватман, фломастери, олівці та список), на карті буде відзначена тільки перша точка знаходження предмета, наступні точки будуть дані при знаходженні першої, і так далі. Знайшовши останню точку та предмет команда вирушає у місце, зазначене на карті де малює та графічно оформляє наметове містечко. Необхідно правильно розмістити предмети зі списку на ватмані. Якщо команда за 10 хвилин знайшла всі предмети їй дається 5 балів, якщо часу потрібно більше, то з кожною хвилиною забирається 1 бал, за правильне розташування предметів команді дається 4 бали, за кожну помилку бал знімається, за гарне та яскраве оформлення дається 1 бал.

Після виконання всіх завдань учасники збираються для проведення рефлексії та підрахунку очок кожної команди.
Під час підрахунку очок проводиться рефлексія цього заходу «Прибирання у будинку». На столі лежать три великі конверти, на першому намальована валіза, на другому - сміттєвий кошик, на третьому – м'ясорубка. Кожен учасник отримує три кольорові листочки.
Учасник пише на листочку те, що він виніс із позакласного заходу, забере із собою і буде застосовувати, і кладе листок у «валізу».
На другому листочку те, що виявилося марним, непотрібним, і що можна відправити в кошик.
На третьому листочку те, що виявилося цікавим, але поки що не готовим до застосування те, що потрібно ще додумати і доопрацювати, і кладе листок у м'ясорубку.
Після проведення рефлексії команди вишиковуються в шеренгу для нагородження.

Ведучий:ось наша пізнавальна подорож добігла кінця, і якщо ви з цього заходу заберете знання, то ви вже переможець. І так приступимо до нагородження. Дякуємо всім командам за творчість, активність та згуртованість.

Конспект фізкультурної розваги у 3 класі, тема «Абетка здоров'я»

Автор: Буркун Олена Костянтинівна вчитель фізкультури, КДУ Обласна спеціальна корекційна школа-садок для дітей із ЗПР м. Актобе, Казахстан
Опис роботи: пропоную конспект фізкультурної розваги для 3 класу на тему «Абетка здоров'я», формування у дітей здорового способу життя, дана робота буде корисною для вчителів фізкультури, які працюють з дітьми початкової ланки. У конспекті представлені ігри, вікторини, вправа дихальної гімнастики, гімнастики для очей, динамічна розминка
Ціль: Формувати свідоме ставлення до свого здоров'я, стійкий інтерес до уроків фізичної культури та спорту
Завдання: Закріпити знання дітей про види спорту Прищеплювати культурно-гігієнічні навички, уточнити знання про корисні продукти, їх значення для здоров'я та гарного настрою. Розвивати пізнавальний інтерес, розумову активність, уяву. Виховувати в дітей віком розуміння цінності здоров'я, потреба бути здоровим.
Обладнання:«ромашка», 2 столики, посуд, ложки, яйця, зварені круто
Місце проведення: спортивний зал
Діючі особи: ведучий, доктор Пілюлькін
Хід заходу:
Ведучий. За морями, за лісами є велика країна. Країною Здоров'я зветься вона! Я запрошую вас у подорож! Але щоб потрапити до країни Здоров'я, потрібно відповісти на запитання. А допоможе нам мій друг доктор Пілюлькін. (з'являється доктор Пілюлькін)
Доктор: Здрастуйте, хлопці, я – доктор Пілюлькін. Разом з вами ми постараємося відповісти на всі запитання, і тоді ми неодмінно опинимося в країні Здоров'я. Кожному з вас, хто правильно відповідатиме на запитання, я присуджуватиму бали, переможцем буде той, хто заробить більше балів.

Вікторина «Дай відповідь» (по 1 балу за кожну відповідь)

1.Які фрукти, овочі та рослини використовуються для зниження температури та для лікування застуди (малина, ромашка, часник, цибуля, липа..)
2.Хто такі «моржі» (люди, що купаються взимку в ополонці)
3.Чому не можна гризти нігті (це негарно і під нігтями мікроби, можна захворіти)
4.Назвіть зимові види спорту
5.Назвіть літні види спорту
6. Чи можна давати свою гребінець чужим людям (ні, тому що можна підхопити шкірні захворювання)
7. Чому не можна пити воду з річки або калюжі (у брудній воді є мікроби, які переносять небезпечні хвороби)
8.Чому не можна гладити бездомних і чужих кішок і собак (можна підхопити бліх, лишай, кліщів)
9. Листя яких рослин використовують при кровотечах і саднах (подорожник, лопух)
10.Хто такі йоги (люди, які займаються гімнастикою, медитацією)
11.Де багато вітамінів (в овочах та фруктах)
Лікар: Молодці, все правильно відгадали! Хлопці ви напевно знаєте, що вітаміни бувають не тільки в овочах та фруктах. А де ще? (Відповіді дітей) Правильно! А в якому продукті є білок та жовток? Звичайно, це яйце. От і пограємо в гру "Перенеси яйце в ложці"!
Гра «Перенеси яйце в ложці»
(За командою учасники біжать із яйцем у ложці до позначки, оббігають її та повертаються)
Ведучий: Молодці, хлопці! Із завданням впоралися. А час іде до обіду, час би стіл накрити. Пограємо у гру "Накрий стіл для обіду та чаю"!
Гра «Накрий стіл»
Перед гравцями стоять столи. На кожному столі лежать однакові предмети: тарілка, ложка, виделка, чайна ложка, склянка, серветка, чайник, чашка, блюдце, цукорниця, чайна ложка і т. д. Учні накривають один обідній стіл, інший - стіл для чаю.

Вікторина «Угадай» - загадки про спорт (по 1 балу)

1.Його б'ють, а він не плаче
Вгадали – це (м'ячик)
2.Два колеса поспіль

Їх ногами крутять (велосипед)
3.Михайло грав у футбол
І забив у ворота (гол)
4.Не зрозумію хлопці, хто ви?
Що за невід у дворі?
Не заважав би ти грі
Ти б краще відійшов – ми граємо у (волейбол)
5.Гладко, запашно, миє чисто
Потрібно, щоб у кожного було (мило)
6.Кістяна спинка, на черевці щетинка
По частоколу стрибала
Весь бруд повимав (зубна щітка)
7.Зубаст, а не кусається
Як називається? (гребінь, гребінець)
8.Я несу в собі водицю, нам водиця знадобиться
Можна помитися без клопоту, якщо це – (водопровід)

Вікторина «Види спорту»(по 2 бали за 1 вид спорту)
Назвати якнайбільше видів спорту, які починаються на літери: ф, в, б, п, т
(футбол, фігурне катання, волейбол, баскетбол, бадмінтон, піонербол, теніс…)

Ведучий:А тепер трохи розімнемося.
Динамічна розминка
Ціль: Швидке відновлення після перевантаження всіх систем організму; розвиток довільної уваги.
Якщо тобі подобається, то роби так: (два клацання пальцями над головою).
Якщо подобається тобі, то роби так: (дві бавовни в долоні).
Якщо подобається тобі, то роби так: (дві бавовни за колінами).
Якщо тобі подобається, то роби так: (два притопи ногами).
Якщо тобі подобається, то ти скажи: «Добре!» (плескаємо в долоні).
Якщо тобі подобається, то й іншим ти покажи (топаємо ногами).
Якщо тобі подобається, то зроби все! (стрибки дома).

Лікар: Хлопці, щоб бути здоровими, потрібно правильно дихати, і зараз я вас цьому навчу.

Вправа "Таємниці дихання".

Ціль: Правильне дихання; виховання здорового духу людини.
Правильне дихання значно покращує самопочуття. Частота дихання, глибина вдихів та видихів впливають на всі функції організму, включаючи діяльність мозку. Сядьте прямо, щоб хребет був випрямлений, погляд спрямований вперед, руки покладіть на коліна. Дихайте ритмічно. Коли ритм встановиться, починайте дихати, затискаючи пальцями то одну ніздрю, то іншу. Спочатку затисніть ліву ніздрю, вдихаючи повітря через праву ніздрю (3-5 секунд), видих зробити через ліву ніздрю (3-5 секунд). Потім вдих через ліву та видих - через праву ніздрю.

Гра «Ромашка» (за правильну відповідь – 1 бал)

(На пелюстках ромашки записана перша половина прислів'їв – продовжити)
1. У здоровому тілі (здоровий дух)
2. Голову тримай у холоді, а ноги (у теплі)
3. Захворів живіт, тримай (закритим рот)
4. Швидкого та спритного (хвороба не наздожене)
5. Землю сушить спека, а людини (хвороби)
6. До слабкого та хвороба (приростає)
7. Попрацював (відпочинь)
8. Хто любить чистоту – буде (здоровим)

Лікар: Ви правильно відповіли на запитання, а зараз ми зробимо гімнастику для очей і трохи розслабимося

Вправа "Наші вірні друзі".

Ціль:Вправа для очей; зняття емоційно-психічного та фізичного напруження; виховання почуття радості.
Зажмурити очі (5-6 разів).
Погладити повіки (від перенісся до скронь).
Круговий рух очима.
Подивилися праворуч вниз - ліворуч вгору, ліворуч вниз - праворуч вгору.
Витягнути палець, дивимося на кінчик пальця – палець до носа дивимося на кінчик пальця (5 разів).
Рухом очей описуємо «вісімку».

Лікар: Молодці, ви всі сьогодні добре попрацювали, правильно відповідали на всі запитання. І ось ми у країні Здоров'я. У країні Здоров'я ніхто не хворіє, бо всі стежать за своїм здоров'ям: правильно харчуються, гартуються, займаються фізкультурою і, звичайно, вмиваються. І ви, хлопці, ростіть здоровими та веселими.

Лікар і ведуча: Ми бажаємо вам, хлопці, бути здоровими завжди
Але досягти результату неможливо легко
І зарядкою займайтеся щодня легко
І звичайно, гартуйтеся - це так допоможе вам!

Лікар і ведуча підраховують бали та нагороджують учнів

Розробка позакласного заходу "Мама, тато, я – спортивна сім'я".

Розробка містить сценарій проведення спортивних конкурсів у формі лінійних естафет та змагань на час та точність виконання. Є короткий екскурс в історію та традиції Олімпійських ігор.

За сценарієм передбачаються виступ гімнастів із заздалегідь підготовленою програмою, трюки зі скакалками та художні номери. Захід можна проводити як на шкільному, так і на вищому рівні.

Цільова аудиторія: для 3 класу

Після того, як було прийнято комплекс ГТО (2014), у школі зіткнулися з проблемою реєстрації на сайті http://www.gto.ru/. Проблеми полягали у правилах реєстрації. Навіть батьки іноді не могли правильно пройти реєстрацію. Так виникла ця презентація. Після ознайомлення з презентацією багато учнів і батьків дякували за можливість правильно підійти до реєстрації для участі в здачі нормативів комплексу ГТО.

Цільова аудиторія: для класного керівника

Класна година "Здоров'я - корисні поради на кожен день.". присвячений тому, як бути здоровим, красивим, щасливим, він проводиться у формі цікавої та захоплюючої гри-практикуму. Захід спрямовано формування у дітей позиції визнання цінності здоров'я, почуття відповідальності за збереження та зміцнення свого здоров'я. Класна година супроводжується презентацією. У презентації присутній музичний супровід, фізкультхвилинки.

Цільова аудиторія: для 9 класу

Розробка спортивного заходу, що складається з пояснювальної записки, цілей, завдань, обладнання. Поетапно розписано конкурси заходу, дано методичні поради, а також список літератури.
Завдання:
1. Розвивати фізичні якості: силу, витривалість, увагу, спритність, швидкість, кмітливість, взаємопідтримку
2. Виховувати у батьків та дітей інтерес до спільного проведення дозвілля
3. Зміцнювати дружні стосунки між сім'ями
4. Отримати заряд бадьорості енергії та позитиву

Спортивне свято організується у формі змагань між командами, учасники яких учні та їхні батьки. Команди змагаються у таких видах спорту як хокей, лижний спорт, біатлон, керлінг, санний спорт та фігурне катання. Кожен вид змагань продуманий із гумором, жартом, що надає заходу нотку веселощів. Захід сприяє не тільки фізичному розвитку дітей, їх силі, швидкості, спритності, а й зміцненню відносин між дорослими та дітьми, згуртуванню дітей та батьків, зміцненню зв'язків «родина – школа», спрямованих на виховання здорового способу життя.

Цільова аудиторія: для вчителя

Мета: розвиток пізнавального інтересу у сфері фізичної культури та спорту.
Завдання:
- систематизувати знання учнів на тему «Види спорту»;
- розвивати в учнів фізичні якості;
- Формувати вміння працювати у групі;
- щепити навички здорового способу життя.
Учасники: 5 дівчаток + 5 хлопчиків

Цільова аудиторія: для 5 класу

Головними цілями заходу є: ознайомлення школярів із Паралімпійськими іграми їхньою історією, а також особливостями підготовки ігор у Сочі; розповідь про людей з інвалідністю, паралімпійські цінності, види спорту та видатних спортсменів-паралімпійців.

Цільова аудиторія: для 6 класу

Поділіться з друзями або збережіть для себе:

Завантаження...